Leon’da Shakira tarzı

hb_81_b.jpgShakira’nın isteği doğrultusunda donatılan Seat Leon, şarkıcının Pies Descalsoz ( Çıplak Ayaklar) isimli yardım vakfına bağış toplamak amacıyla SEAT işbirliğiyle düzenlediği kampanyanın sonunda yapılacak çekilişle belirlenen talihliye verilecek.

Dünyaca ünlü ve Grammy ödüllü sanatçı Shakira’nın Latin Amerika’daki çatışmalar nedeniyle ülkesini terk etmeye zorlanan ve vatandaşlık hakkını yitiren çocuklar için kurduğu özel hayır kurumunu destekleyecek olan Seat, böylece 15 Mayıs’a kadar sürecek yeni bir sosyal sorumluluk projesine start verdi.

Buna göre dış renginden iç mekanına kadar Shakira’nın direktifleriyle tasarlanan 240 hp’lik bir Seat Leon Cupra, Kolombiya kökenli sanatçının kurduğu “Pies Descalzos” isimli vakfa yardım amacıyla düzenlenen bağış kampanyasının ödülü olacak. Avusturya’dan Norveç’e, İngiltere’den Çek Cumhuriyeti’ne kadar Sharika’nın tur programı içinde yer alan 15 Avrupa ülkesinde ayrı ayrı verilecek telefon numaralarına SMS göndererek, 1 Euro bağışlayacak olan katılımcılar arasında yapılacak çekiliş sonucunda 1 kişi, bu özel tasarımlı eşsiz Seat Leon Cupra’nın sahibi olacak.

Düzenlenen basın toplantısında Seat CEO’su Erich Schmitt, Seat olarak vakfa ayrıca bir bağışta bulunduklarını da belirtirken “Shakira’nın yardım vakfını destekleyerek, dünya çocukları yararına bir adım atarak, sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmek için çabalıyoruz” açıklamasını yaptı.

Shakira ise “Kolombiya’da çocukların eğitime ve düzgün beslenmeye duyduğu ihtiyaç çok büyük. İnanıyorum ki Seat’ın bu girişimiyle ülkemdeki çocuklara çok daha fazla yardımda bulunabileceğiz” diyerek kampanyaya olan inancını vurguladı.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s


%d bloggers like this: